O nas

eternit, euronit

O nas

Euronit od ponad 100 lat produkuje płyty faliste dedykowane dla rolniczego sektora budowlanego. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą z zakresu konstrukcji dachowych dla budynków rolniczych, w tym mleczarni, obór, chlewni, kurników i stajni, a także magazynów. Dzięki temu możemy zaoferować produkty przeznaczone specjalnie dla rozwiązań pokryć takich obiektów w postaci płyt falistych. Każdy rolnik, któremu zależy na sukcesie swojej działalności oraz ekologicznych rozwiązaniach, odkryje, że Euronit to niezawodny partner o ponad 100-letniej tradycji. Wybierając płyty faliste Euronit, otrzymujesz trwałe pokrycie dachowe i zapewniasz dobre warunki swoim zwierzętom.

Poświęcenie

eternit, euronit

Poświęcenie

Marka Euronit oferuje obecnie płyty faliste z włóknocementu przeznaczone głównie dla sektora rolnego. Do dziś włóknocement jest najbardziej popularnym materiałem na pokrycia dachowe w gospodarstwach rolnych.

Euronit należy do grupy kapitałowej Etex z siedzibą w Belgii, specjalizującej się w szerokim pojęciu w produkcji materiałów dla budownictwa. Grupa Etex jest przedsiębiorstwem międzynarodowym, prowadzącym działalność w 42 krajach i zatrudniającym ponad 12 500 osób.

Etex jest ekspertem i niezawodnym partnerem wyspecjalizowanym w branży budownictwa rolnego, który pomaga rolnikom na całym świecie prowadzić gospodarstwa w sposób rentowny i ekologiczny. Firma dba o stronę ekonomiczną przy przy realizacji obiektów nowobudowanych i modernizowanych Zapewniając trwałe materiały budowlane oraz ochronę dobrostanu zwierząt.

Szukasz pomocy?

Tu znajdziesz wszelkie niezbędne narzędzia, fachowe porady, a także dane do kontaktu z naszą firmą.