Zbuduj piękny, bezpieczny i wygodny dom

residential

Zbuduj piękny, bezpieczny i wygodny dom

Energooszczędność, ekologia i trwałość – to najważniejsze kryteria dla budowy nowego domu bądź jego modernizacji. Mamy świadomość, że walory architektoniczne są istotne dla obiektów zarówno miejskich jak i na wsi. Dlatego Euronit oferuje produkty w bogatej gamie kolorystycznej, z której łatwo wybrać odpowiednie wykończenie dla otoczenia inwestycji i jej architektury.

Postaw na wydajność i trwałość

corrugated sheets

Postaw na wydajność i trwałość

Włóknocement odznacza się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Jest materiałem z surowców naturalnych, przepuszczalnym, zaś w połączeniu z odpowiednio dobraną termoizolacją pozwala utrzymać prawidłową temperaturę wnętrz. Chroni też przed nadmierną wilgocią, która sprzyja rozwojowi bakterii. Materiał ten nie ulega korozji, nie pleśnieje ani nie utlenia się. Umożliwia budowę domu o wysokim standardzie, ale niskich nakładach kosztowych na jego utrzymanie, takiego, który przetrwa długie lata.

Stylowe wzornictwo

corrugated sheets

Stylowe wzornictwo

Płyty faliste z włóknocementu Euronit dostępne są w 11 kolorach, od szarego (niebarwionego) po łupkowo-błękitny. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej możesz wyróżnić swój budynek, a także dostosować go do otoczenia.

Racjonalna inwestycja

Cisza jest kluczowa dla budynków mieszkalnych. Płyty faliste z włóknocementu tłumią hałas spowodowany silnym deszczem dwa razy lepiej niż pokrycia dachowe z blach, co potwierdzono badaniami akustycznymi. Izolacyjność akustyczna płyt falistych Euronit jest niezależna od systemu termoizolacji.

Postaw na bezpieczeństwo

corrugated sheets

Postaw na bezpieczeństwo

Ochrona przeciwpożarowa jest jednym z najważniejszych aspektów nowych i modernizowanych budynków mieszkalnych. Płyty faliste Euronit spełniają najsurowsze normy ochrony przeciwpożarowej.

Jakiej termoizolacji potrzebuję?

Jakiej termoizolacji potrzebuję?

Termoizolacja jest niezbędna dla budynków mieszkalnych: izoluje wnętrza od mrozu w miesiącach zimowych oraz latem chroni przed upałem. Nasi doradcy handlowi z chęcią służą informacjami i radą. Odpowiedzą na wszelkie pytania.

full insulation.jpg

Pełna izolacja podpłatwiowa

Pełna kontrola nad mikroklimatem
Rozwiązanie idealne dla komfortu domowników. Umożliwia kontrolę nad temperaturą wewnątrz pomieszczeń. Chroni przed przeciągami oraz zimnym powietrzem opadającym spod stropu dachowego, nie zakłócając prawidłowej wymiany powietrza.

insulation above purlins.jpg

Pełna izolacja nadpłatwiowa

Tania termoizolacja
W tym przypadku płyty faliste ułożono bezpośrednio na długich płytach termoizolacji. W tym układzie ich montaż jest łatwiejszy i tańszy. Jednakże taki układ termoizolacji może grozić opadaniem zimnego powietrza spod stropu ku podłodze.

Co mówią klienci?

Co mówią klienci?

Zobacz, co udostępniają nasi klienci.

 

Płyty faliste z włóknocementu doskonale pasują do bryły domu. Przydają mu wyjątkowego charakteru i wiem, że przetrwają całe dziesięciolecia.

Patycja , właścicielka domu jednorodzinnego

AdobeStock_233884844.jpeg

Szukasz pomocy?

Tu znajdziesz wszelkie niezbędne narzędzia, fachowe porady, a także dane do kontaktu z naszą firmą.