Rozwijamy Twoją branżę

Przemysł

industrial

Przemysł

Energooszczędność, ekologia i trwałość – to najważniejsze kryteria dla nowych obiektów przemysłowych lub ich modernizacji. Wpływają one na zdrowie i samopoczucie użytkowników oraz jakość przechowywanych towarów. Wiemy również, że liczy się też estetyka architektury obiektu. Dlatego oferujemy nasze produkty w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu z pewnością wykonasz magazyn lub halę w stylistyce zgodnej z marką Twojej firmy lub otoczeniem.

Maszyny rolne

tractor machinery

Maszyny rolne

Ciężkie maszyny są niezbędne przy pracach w branży budowlanej i rolniczej. Jednocześnie ich zakup wymaga znacznych nakładów finansowych. Na pewno nie chcesz, by stały cały czas na mrozie, w deszczu czy w upale. Hale i wiaty z dachami z płyt włóknocementowych gwarantują niezawodną i trwałą ochronę Twoich maszyn. Dodatkowym atutem płyt włóknocementowych jest ich relatywnie niska cena.

Mleczarnie i hodowla bydła

dairy, cattle

Mleczarnie i hodowla bydła

Dobrostan i komfort inwentarza to najważniejsze kryteria budowy nowego obiektu inwentarskiego lub jego renowacji. Dla dobrostanu psychicznego i fizycznego krów najważniejsze są: prawidłowa wentylacja, dostęp do światła dziennego i spokojne otoczenie. Zdrowe krowy dają więcej mleka i szybciej przybierają na wadze. To zaś przynosi wymierny zysk.

Chlewnie

Chlewnie

Chlewnie

Nabywcy materiałów budowlanych działający w branży rolnej,dbają o dobrostan ich inwentarza. Dlatego warto zainwestować w ekologiczny budynek odpowiadający potrzebom chowu trzody chlewnej. Należy tu szczególnie zadbać o prawidłowe warunki chowu prosiąt oraz macior ciężarnych – te podgrupy trzody chlewnej są bardziej wrażliwe na zmiany warunków otoczenia.

Fermy drobiowe

chicken

Fermy drobiowe

Budowa czy modernizacja kurnika to inwestycja na lata. Zdrowe zwierzęta nienarażone na stres można odchować szybciej. Dzięki temu produkcja rolna jest wydajniejsza. Zaletom tym sprzyja dach z płyt włóknocementowych i odpowiednią termoizolacją. Pozwoli zmniejszyć koszty ogrzewania czy klimatyzacji pomieszczeń, gwarantując optymalne warunki pracy w gospodarstwie.

Owczarnie

sheeps, goats

Owczarnie

Dobrostan i komfort inwentarza to najważniejsze kryteria budowy nowej owczarni, budynku dla kóz czy modernizacji takich obiektów. Dla dobrostanu psychicznego i fizycznego zwierząt najważniejsze są: prawidłowa wentylacja, dostęp do światła dziennego i spokojne otoczenie. Zdrowe zwierzęta dają więcej mleka i szybciej przybierają na wadze. To zaś przynosi wymierny zysk.

Stajnie, stadniny koni

equestrian

Stajnie, stadniny koni

Dobrostan i komfort inwentarza to najważniejsze kryteria budowy nowej stajni lub jej renowacji. Konie są zwierzętami preferującymi bytowanie na powietrzu. Nie są przyzwyczajone do spędzania większości czasu pod dachem. Dlatego dla dobrostanu psychicznego i fizycznego koni najważniejsze są: prawidłowa wentylacja, dostęp do światła dziennego i spokojne otoczenie. To ważne również dla spokoju ducha hodowcy. Dlatego tworzymy nasze materiały budowlane w taki sposób, aby gwarantowały warunki wewnątrz budynków inwentarskich najbardziej zbliżone do panujących na otwartej przestrzeni, a jednocześnie prezentowały się atrakcyjnie od zewnątrz.

Grunty uprawne

arable

Grunty uprawne

Plony wymagają idealnych warunków składowania — w tym małej wilgotności i niskiej temperatury. Zadbaj o idealny klimat dla stodoły na płody rolne za pomocą włóknocementu Euronit, odpowiedniej wentylacji budynku i optymalnej termoizolacji. Dzięki temu ochronisz nasiona przed zepsuciem. Inwestycja w płyty faliste zwraca się niezawodnie, a włóknocement ma szerokie zastosowania i nie stwarza żadnych problemów na etapie pozyskiwania pozwolenia na budowę.

Budownictwo mieszkaniowe

residential

Budownictwo mieszkaniowe

Energooszczędność, ekologia i trwałość – to najważniejsze kryteria dla budowy nowego domu bądź jego modernizacji. Mamy świadomość, że walory architektoniczne są istotne dla obiektów zarówno miejskich jak i na wsi. Dlatego Euronit oferuje produkty w bogatej gamie kolorystycznej, z której łatwo wybrać odpowiednie wykończenie dla otoczenia inwestycji i jej architektury.

Szukasz pomocy?

Tu znajdziesz wszelkie niezbędne narzędzia, fachowe porady, a także dane do kontaktu z naszą firmą.