Czysty, bezpieczny i komfortowy obiekt przemysłowy lub magazyn

industrial

Czysty, bezpieczny i komfortowy obiekt przemysłowy lub magazyn

Energooszczędność, ekologia i trwałość – to najważniejsze kryteria dla nowych obiektów przemysłowych lub ich modernizacji. Wpływają one na zdrowie i samopoczucie użytkowników oraz jakość przechowywanych towarów. Wiemy również, że liczy się też estetyka architektury obiektu. Dlatego oferujemy nasze produkty w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu z pewnością wykonasz magazyn lub halę w stylistyce zgodnej z marką Twojej firmy lub otoczeniem.

 

Postaw na wydajność i trwałość

industrial

Postaw na wydajność i trwałość

Włóknocement jest materiałem naturalnym i paroprzepuszczalnym. Umożliwia kontrolowanie temperatury wewnątrz budynku, a zarazem chroni przed nadmierną wilgocią i rozwojem szkodliwych bakterii we wnętrzach. W przeciwieństwie do blaszanych pokryć dachowych jest odporny na korozję, a także na pleśń i utlenianie. Gwarantuje bezpieczne warunki składowania towarów. Budynek z dachem pokrytym płytami falistymi z włóknocementu to dla Ciebie gwarancja wysokiej jakości i niskich kosztów utrzymania na lata oraz gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa dla Twoich pracowników.

Racjonalna inwestycja

industrial

Racjonalna inwestycja

Niski poziom hałasu, a właściwie cisza, jest nieodzownym warunkiem dla zdrowego miejsca pracy w obiektach przemysłowych. Płyty z włóknocementu tłumią hałas powodowany deszczem dwa razy lepiej niżblachy faliste , co potwierdzono badaniami akustycznymi. Pasują ponadto do wszystkich systemów termoizolacji.

Postaw na bezpieczeństwo

Ochrona przeciwpożarowa jest jednym z najważniejszych aspektów nowych i modernizowanych obiektów przemysłowych. Dotyczy to zwłaszcza branż przemysłowych prowadzących niebezpieczne procesy technologiczne. Płyty faliste Euronit spełniają najsurowsze normy ochrony przeciwpożarowej.

Jakiej termoizolacji potrzebuję?

Jakiej termoizolacji potrzebuję?

Termoizolacja obiektu budowlanego nie jest bezwzględnie konieczna, choć zależy od prowadzonej w nim działalności. Nasi doradcy handlowi z chęcią służą informacjami i radą. Odpowiedzą na wszelkie pytania.

no-insulation.jpg

Brak termoizolacji

Regularne składowanie
Jeśli budynek nie jest ogrzewany ani chłodzony, a także nie ma w nim stanowisk stałej pracy, nie wymaga on docieplenia. Nie byłoby ono opłacalne dla inwestycji. Jednakże budynek wymaga wydajnej wentylacji wnętrz.

full insulation.jpg

Pełna izolacja podpłatwiowa

Pełna kontrola nad mikroklimatem
Rozwiązanie to jest idealne dla budynków przeznaczonych do stałego pobytu pracowników, a także dobrze chroni składowane w nich towary. Umożliwia kontrolę nad temperaturą wewnątrz pomieszczeń. Chroni przed przeciągami oraz zimnym powietrzem opadającym spod stropu dachowego, nie zakłócając prawidłowej wymiany powietrza.

insulation above purlins.jpg

Pełna izolacja nadpłatwiowa

Tania termoizolacja
W tym przypadku płyty faliste ułożono bezpośrednio na długich płytach termoizolacji. W tym układzie ich montaż jest łatwiejszy i tańszy. Jednakże taki układ termoizolacji może grozić opadaniem zimnego powietrza spod stropu ku podłodze.

 

Co mówią klienci?

Co mówią klienci?

Zobacz, co udostępniają nasi klienci.

 

Nowy zakład jest idealny. Pomieszczenia są znakomicie doświetlone. Ponadto w budynku bardzo słabo słychać szum deszczu bijącego o dach, co nie przeszkadza w pracy.

Bartosz, pracodawca i właściciel zakładu przemysłowego

AdobeStock_302271370.jpeg

Szukasz pomocy?

Tu znajdziesz wszelkie niezbędne narzędzia, fachowe porady, a także dane do kontaktu z naszą firmą.