Chroń cenny sprzęt przed pogodą

machinery

Chroń cenny sprzęt przed pogodą

Ciężkie maszyny są niezbędne przy pracach w branży budowlanej i rolniczej. Jednocześnie ich zakup wymaga znacznych nakładów finansowych. Na pewno nie chcesz, by stały cały czas na mrozie, w deszczu czy w upale. Hale i wiaty z dachami z płyt włóknocementowych gwarantują niezawodną i trwałą ochronę Twoich maszyn. Dodatkowym atutem płyt włóknocementowych jest ich relatywnie niska cena.

 

Dbaj o sprzęt

tractor machinery

Dbaj o sprzęt

Dachy z płyt włóknocementowych doskonale chronią przechowywane pod nimi maszyny. W dachu pokrytym płytami falistymi z włóknocementu można łatwo zainstalować świetliki, by rozjaśnić wnętrze pomieszczeń. Odpowiedni dostęp do światła dziennego jest niezbędny do efektywnej pracy wewnątrz pomieszczeń magazynowych.

Postaw na wydajność i trwałość

tractor machinery

Postaw na wydajność i trwałość

Włóknocement jest materiałem naturalnym i paroprzepuszczalnym. Włóknocement jest w stanie wchłonąć wilgoć w ilości aż 25% jego masy własnej, dzięki czemu ciągniki, osprzęt i inne maszyny można bezpiecznie pozostawić w krytym nim obiekcie, bez ryzyka zalewania skraplającą się wilgocią. W przeciwieństwie do blaszanych pokryć dachowych, włóknocement jest odporny na korozję, a także na pleśń i utlenianie. Gwarantuje bezpieczne warunki przechowywania maszyn. Dach kryty płytami falistymi z włóknocementu to gwarancja wysokiej jakości i niskich kosztów utrzymania na lata.

Racjonalna inwestycja

tractor machinery

Racjonalna inwestycja

Komfort w miejscu pracy wymaga niskiego poziomu hałasu. Płyty z włóknocementu tłumią hałas od deszczu dwa razy lepiej niż pokrycia dachowe z blachy falistej, co potwierdzono badaniami akustycznymi. Pasują ponadto do wszystkich systemów termoizolacji.

Postaw na bezpieczeństwo

Płyty faliste Euronit spełniają najsurowsze normy ochrony przeciwpożarowej. Na tym polega dodatkowa korzyść tego materiału — to ochrona przed ogniem, a ponadto spokój ducha. Ciągniki i inne maszyny będą bezpieczne pod dachem krytym płytami z włóknocementu.

Jakiej termoizolacji potrzebuję?

Jakiej termoizolacji potrzebuję?

Termoizolacja pomaga zachować idealne warunki składowania towarów i pracy w pomieszczeniach zamkniętych. Nasi doradcy handlowi z chęcią służą informacjami i radą. Odpowiedzą na wszelkie pytania.

no-insulation.jpg

Brak termoizolacji

Ochrona przed deszczem i śniegiem
Większość maszyn rolniczych i budowlanych dobrze znosi zmiany temperatury. Do ochrony sprzętu rolniczego przed opadami wystarczy hala bez termoizolacji. Włóknocement wchłania część z wilgoci w powietrzu wewnątrz pomieszczeń, chroniąc przed jej skraplaniem się.

full insulation.jpg

Pełna izolacja podpłatwiowa

Optymalny mikroklimat
System pełnej termoizolacji pod płatwiami chroni wnętrza przed mrozem zimą i wysoką temperaturą latem. Jest to cenna zaleta w przypadku konieczności przechowywania pod dachem np. pojazdów czy maszyn ze sterowaniem elektronicznym, które źle znoszą wahania temperatury. Taki system termoizolacji zapewnia też dobre warunki pracy przy np. ciągniku czy innej maszynie w pomieszczeniu zamkniętym.

insulation above purlins.jpg

Pełna izolacja nadpłatwiowa

Tani system izolacji
W tym przypadku płyty faliste ułożono bezpośrednio na długich płytach termoizolacji. W tym układzie ich montaż jest łatwiejszy i tańszy, a jednocześnie pozwala stworzyć idealne warunki przechowywania i pracy w pomieszczeniach.
Niestety utrudnia on mycie powierzchni stropu. Należy również liczyć się z zimnymi przeciągami spod połaci dachu.Co mówią klienci?

Co mówią klienci?

Zobacz, co udostępniają nasi klienci.

 

Płyty dachowe z włóknocementu są idealnym przekryciem dla mojej stodoły na narzędzia. Materiał ten wchłania wilgoć i tłumi hałas z zewnątrz. Na tym właśnie mi zależało!

Robert, właściciel gospodarstwa hodowlano-uprawnego

farmer_tractor800_500H_1.jpg

Szukasz pomocy?

Tu znajdziesz wszelkie niezbędne narzędzia, fachowe porady, a także dane do kontaktu z naszą firmą.